Portfolio

Hello, welcome.

I'm a web designer and developer

 • English Tutor, English Studies

  English Tutor, English Studies

  Každý den se dějí zázraky a můžeme být jejich součástí. Pomůžu vám s plánem a se studiem angličtiny zábavnou formou Blended Learning: společně prezenčně, v online prostředí i s nadšením při samostudiu. Připravím kurzy anglického jazyka, výuku i konverzace na míru pro jednotlivce i týmy.           Sama jsem se angličtinu naučila výjezdem do Londýna při práci au-pair si vydělala na studia(…)

 • Myšlenkové mapy

  Myšlenkové mapy

  Myšlenková mapa je vizualizační nástroj a paměťová technika. Propojuje obě hemisféry současně a tím podporuje dlouhodobou paměť. Tímto způsobem mozek vytváří asociace a lépe pomáhá organizovat nápady, myšlenky v návaznosti na jejich přirozené plynutí a propojení.        Myšlenkové mapy využívají jednotlivci i týmy například ve společnostech, kde jsem je školila Teplárny Brno, RailReklam, Media Hill, Unifer. Dále ve světových společnostech jako jsou např. Disney,(…)

 • Prezi – vaše jiná prezentace

  Prezi – vaše jiná prezentace

  Školení s prezentačním nástrojem prezi  Příprava a vytváření prezentací s prezi je jednoduché a ušetří vám čas. Prezentace v prezi vás bude zaručeně bavit a vaše zákazníky nebo publikum taky. Prezi je pro všechny, kteří chtějí a potřebují zaujmout, odlišit se a překvapit nebo se naučit lépe prezentovat. Jak vypadá prezentace v prezi? Podívejte se na vytvořené prezentace: nabídka služeb z oboru IT ,(…)