Prezi – firemní školení, konzultace

prezi

Zážitkové školení s kreativním prezentačním nástrojem ve vaší společnosti.

Prezentovat s prezi je velice jednoduché,

vytvoříte si svůj účet zdarma, vyberete šablonu nebo si vytvoříte svůj námět podle vlastního tématu a pak už jen vkládáte texty, symboly, fotky, dokumenty, videa a zoomujete dle libosti. Navedu vás a společně vytvoříme vaši nebo firemní originální prezentaci v prezi, která je snadno zapamatovatelná a zaujme. Pokud máte již vytvořenou svou prezentaci v PowerPointu tak budeme mít jen poloviční práci, můžeme ji převést do prezi a vylepšovat pomocí speciálních efektů.

Doporučuji i blog a videa přímo od tvůrců prezi, která naleznete zde.

A co víc, naučím vás i využívat aplikaci prezi v tabletu a prezentovat v něm nebo jiných chytrých zařízeních.

Příprava a vytváření prezentací s prezi je jednoduché a ušetří vám čas.
Prezentování v prezi vás bude zaručeně bavit a vaše publikum taky.

10660085_1541396582749277_5727160363828369331_n

Odpovědi na vaše časté dotazy:

Co to vlastně prezi je?

Webová aplikace prezi je určena k vytváření online prezentací, pozvánek, nabídek, CV apod. Přizpůsobí se všem vašim potřebám při prezentování, jak a kdy potřebujete: v kanceláři, na poradě, na schůzce nebo jednání. V ní vytvořené materiály, lze s odkazem nebo po přihlášení k vašemu účtu otevřít v jakémkoli prohlížeči nebo v aplikaci v chytrém zařízení při schůzce nebo při prezentování. Využívá se k tvorbě originálních, zajímavých prezentací. Je to jednoduchý a úspěšný marketingový nebo prezentační nástroj.

Prezi je pro všechny, kteří chtějí a potřebují zaujmout, odlišit se a překvapit nebo se naučit lépe prezentovat. Naučím vás v nich vytvářet jednoduché prezentace, které jsou inspirativní, kreativní, zkrátka jiné. Podívejte se na porovnání snímků, co můžete například dokázat a jak vylepšit své snímky.

Co vaše posluchače více zaujme a bude snadněji zapamatovatelné: čtení textu nebo obrázek a klíčová slova?  

 

Je to nová, jiná a kreativní dimenze prezentování. Odlište se a upoutejte s využitím firemní koncepce, originality a kreativity. Neocenitelný nástroj pro prezentování při vnitrofiremních procesech: na poradách a jednáních, školeních, představování nových projektů nebo jejich jednotlivých fázích, firemních akcích nebo rozvoji společnosti.

Pokud hledáte jiný prezentační  nástroj, vyzkoušejte si prezi. Ráda vám pomůžu s jeho začátky.
Mám pro vás tyto možnosti k usnadnění začátků s ním:

1/ objednejte si osobní konzultaci, kde prezentace v prezi poznáte a přizpůsobíme je vašim potřebám
2/ jako firma si můžete objednat týmové školení zacílené na představení vašich projektů
3/ učte se sami ze svého notebooku, v čase, který vám vyhovuje v online kurzu prezi, který si můžete objednat zde.

Jak vypadá online prezentace v prezi? Podívejte se na vytvořené prezentace:

  • prezentace ke školení pro společnost Teplárny Brno zde
  • nabídka služeb z oboru IT 
  • online vizitka nebo představení může vypadat např. takto

Chcete začít hned?

Více si o prezi si můžete přečíst i v tomto článku.

Potřebujete ještě více?

Vytvořila jsem pro vás ebook, kde naleznete návod,
jak jednoduše začít s prezi a jak vytvářet své originální prezentace. Ušetříte tak hodiny svého drahocenného času při  zkoumání prezi pomocí metody pokus a omyl. Účastníci firemních školení jej získají zdarma.

Můžete si jej i objednat samostatně za cenu 350 Kč. Jako návod pro vytváření prezentací v prezi vám usnadní orientaci v této aplikaci a její speciální efekty.

Objednat ji můžete přes e-mail: a.pelouskova@icloud.com.
Následně obdržíte instrukce k platbě a po zaplacení a svůj e-book s věnováním :)

first_prezi

 

Máte zájem se o mém školení a výuce prezentačních dovedností dozvědět více?
Přes projekt EPALE jsem v roce 2015 získala ocenění za nejlepší blog pro vzdělávání dospělých s názvem “chybovat je lidské”. Publikované články naleznete zde. Věřím, že přispějí i k vašemu dalšímu rozvoji.

Reference ke školení prezi:

“Dobrý den Andreo, ještě jednou děkuji za příjemné školení, hodnocení bylo  pozitivní. Děkuji i za zaslané materiály. S kolegy se nyní pokusíme probírat získanými informacemi, zkoušet MM (to asi bude delší proces) a tvořit v Prezi (to bude bavit více).” Marek Pekárek, Big Board, Rail Reklam

“Díky Andrei za inspirativní , věcný a příjemně strávený podvečer na téma prezentace s prezi s konkrétními praktickými ukázkami i příklady ze života, budu ráda za pokračováni a rozšíření obzoru v této oblasti.” 
Michaela S., poradce Feng shui a cvičitelka jógy, leden 2014

“Paní Andreo, děkuji za velmi příjemné školení. Doufám, že v blízké době budu mít příležitost udělat nějakou zajímavou prezentaci.”
Radim Holub, Projektový manažer, ABB s.r.o.

“Školení má hlavu a patu. Trochu teorie, hodně praxe. Při odchodu vím jak pracovat s programem. Prezi je zázrak a kdo ho nepoužívá je sám proti sobě.” Jana Berková, lektorka

“Školení mě seznámilo s novým nástrojem, který umožňuje vytvářet prezentace zcela jiným způsobem “na nekonečné ploše”. Navrhne strukturu prezentace tak, aby byla pro posluchače přehledná a srozumitelná. Prezentace má moderní grafickou podobu. Vítám také možnost vytváření tzv. myšlenkových map.”
D.V., profesorka, Gymnázium Křenová, Brno, prosinec 2014,


Reference k vytváření prezentací a konzultacím:

“Vážená paní Peloušková, ještě jednou Vám děkuji za přípravu prezentace. Měla velký úspěch.”
Tomáš Zatloukal, Česká školní inspekce, jaro 2015

“Děkuji Andrei za výbornou práci na prezentaci v Prezi na Socioniku. Bavil jsem se, dostal dobré podněty a zpětnou vazbu na nápady. Rychlé, dynamické, efektivní. Jsem rád, že jsem se mohl posunout. Díky a držím palce do tvé práce.” Martin Másilko, www.socionika.cz, listopad 2014

“Andrea moji původní prezentaci změnila do modernější podoby. Svými nápady a nadhledem mi pomohla některé věci změnit nebo doplnit. Mnohem lépe se mi teď prezentuje, ať už přímo před klientem nebo při vystoupení před publikem.” Richard Kunovský, investiční poradce VHI, podzim 2014

“Tak to je bomba, už se těším, až to budu moc posílat své prezi prezentace jako odkaz svým novým i potencionálním zákazníkům.” Regina, Event agentura duben 2014

“Díky za inspiraci. Prezi jsem dříve nepoužíval a myslím, že začnu, protože je to jednoduché a vypadá to opravdu dobře. Oceňuji na lektorce pozitivní přístup a zájem nás něco naučit.” Adam J., Brněnští Toastmástři,  duben 2014

“Děkuji za návod pro vytvoření prezentace v prezi, jsem z toho nadšená.”
Zdeňka K. jednatelka Global jazyky, listopad 2013