Myšlenkové mapy a jejich využítí

img_2736img_2737

Myšlenková mapa je nástroj, který aktivuje práci celého mozku, obě jeho hemisféry současně.

brain

Tímto způsobem mozek vytváří asociace a lépe pomáhá organizovat nápady, myšlenky v návaznosti na jejich přirozené plynutí a propojení. Jako jejich autor je do centrálního obrázku zaznamenáváte pomocí klíčových slov, barevných spojovacích čar/větví a s využitím obrázků.  Vzniká tak postupně jakýsi strom, mapa celkový náhled odpovídající námětům a souvislostem, který vám zjednoduší  život a zpřehlední tok informací.

     

Myšlenkové mapy využívají jednotlivci i týmy ve společnostech Teplárny Brno, RailReklam, Media Hill, Unifer a ve světových společnostech jako jsou např. Disney, IBM, Apple, Q3 Global.
Nedají na ně dopustit na amerických i na našich univerzitách. Studenti si zápisky v nich snadno zapamatují i opětovně vybaví učivo ke zkouškám za několik měsíců nebo ke státnicím.
Oblíbili si je ve studentských a Start-upových organizacích.

Ještě nevíte, jak potenciál vašeho myšlení s jejich pomocí využít?

Objednejte si ukázkovou konzultaci nebo školení u vás.
Zbavím vás stohů nepřehledných poznámkových papírů a zjednoduším vám s myšlenkovými mapami
osobní i profesní život.

Ať už připravujte studentské projekty, Start-upy nebo firemní projekty a akce pro své klienty.
Nastartujte si jednodušší život a objednejte si vaše školení nebo konzultaci přes kontakty, které naleznete zde.

 

Whip your team with iMindMap visual flowcharts by Tony Buzan.
Do you know HOW to improve your team work?

workspace

Mind Mapping is a powerful brainstorming tool.  It also has another secret weapon: flowcharts. The flowchart feature offers another creative way for you to capture, consolidate and organise information. Flowcharts are an invaluable tool to improve your teamwork and highlight team responsibilities and plan projects to perfection.

iMindMap gives you the freedom to quickly build eye-popping flowcharts and the flexibility to rearrange with ease.

Flowcharts identify the steps in a project and highlight relations between tasks so your team can see how their work will impact others.

Strengthen your personal & business skills with Mind Mapping.

Are you ready for change? Do contact me at my mobile: 721 767 000.
Lookig forward to seeing you soon.

 

Reference k firemním školením:

“Dobrý den Andreo, ještě jednou děkuji za příjemné týmové školení, hodnocení bylo  pozitivní. Děkuji i za zaslané materiály. S kolegy se nyní pokusíme probírat získanými informacemi, zkoušet MM (to asi bude delší proces) a tvořit v Prezi (to bude bavit více).” M. Pekárek, Big Board, Rail Reklam

“Musím Vám říct, že jsem od školení přešel na myšlenkové mapy, plánuji si podle nich i denní harmonogram a jsem velmi spokojený a nadšeny. Mám jasno! Váše školení mě nakoplo! Je to super!” Radek Holík, jednatel společnosti Media Hill, s.r.o.

“Děkuji za prezentaci a za školení vůbec, jsem moc rád, že jsem se dozvěděl víc o myšlenkových mapách. Koupil jsem si dětské fixky a barevné Centropeny, nosím je společně s několika listy bílého papíru v praktické složce od Vás. Už jsem toto vše na dvou sedavých setkání (schůze a biblické vyučování) vytáhl a prožil vše intenzivněji a barevněji. Bezva, těším se na pracovní schůzky a jednání, hezky si je vybarvím.” Ing. Jan Gavlík, člen správní rady střediska BETLÉM


Reference k workshopům:

“Děkuji za přínosné školení. Velice mě bavilo a bylo skvělé si hned vše vyzkoušet.”
V. Urbanová, asistentka ve společnosti ANETE spol. s r.o.

“Prax, prax… velmi sa mi pacili prakticke casti workshopu, a urcite aj teoria bola prinosom. Osobne vidim prinosom najma v tom, ze cloveku to moze otvorit nove pohlady na pouzivanie MM ako sucast kazdodenneho zivota, da sa to prakticky vyuzit pri mnohych cinnostiach… planovani, triedeni dat a celkovo k lepsiemu zapamataniu mnohych veci v kombinacii s vizualnou strankou MM. Martin Danko, student

“Andrea vedla v Uniferu(studentská organizace) workshop o mind mapách. Velmi oceňuji spoustu možností si mapy prakticky vyzkoušet v různých situacích již během workshopu. 2 hodiny utekly jako voda a mnohem více jsem si uvědomila, kde se mi mapy můžou hodit. Doporučuji. “ Petra, studentka zapojená v projektech UNIFERu

“Myšlenkové mapy používám od roku 2008, pomáhají mi se lépe orientovat v textu, zapojuji obě části mozku a zápisky mě baví a expanze mých nápadů narůstá. Teprve včera (workshop 6.2.2015) jsem obdržela důležitý základ a Certifikát. P.S. Kniha je dobrá, praxe s odborníkem je hodně jiný level :)” Vlasta Puklova, terapeutka, koučka

MM s Bety

“Super workshop, praktické příklady. Zažila jsem myšlenkové mapy v praxi, jak se pracuje ve skupině, to byl pro mě zážitek . Jsem zvědavá na zápisy ze seminářů v myšlenkových mapách. To tedy chci zažít. Děkuji.”
Alžběta Matyášová
Domácí homeopatie

“Ačkoliv myšlenkové mapy již dlouho používám, přesto mě kurz inspiroval jak využívat MM více, bohatěji, zajímavěji, s větším efektem. Koupil jsem si barevné průpisky a čistý blok A4:)” David N.

“Téma myšlenkových map je podle mě vážně dobrý, má velký potenciál. Je perfektní, že je hodně prostoru si mapy zkoušet používat. Celkově je to výborný nástroj a díky tobě se o něm určitě chci dozvědět víc.”
Kristýna S., Lepší vyhlídky