Angličtina letem světem před odletem

Angličtina letem světem před odletem

ebook AJ

Nový ebook pro ty, kteří si začali plnit své cestovatelské sny.
Fancy traveling and studying abroad? Get ready and study useful English ;)

Přečetli jste si už o spoustě možností, jak cestovat levně? Máte už svou představu, jestli budete v zahraničí jen poznávat a cestovat nebo tam vyrážíte za prací či studiem?

Tak právě pro vás jsem připravila tento ebook samostatně nebo jako podporu k měsíčnímu rychlokurzu před odletem s podporou všech materiálů online + tento ebook jako kick off  před vaší cestou.
Cena rychlokurzu je od 1 500 Kč za týden.

Rychlokurz před odletem nebo jinak zvoleným cestováním do snových dálek je v délce 1 týdne až 1 měsíc, dle potřeb studenta a zahrnuje individuální lekce online nebo prezenční výuku, jak komu vyhovuje. Lekce probíhají standardně v rozsahu 3 – 5 vyučovacích hodin týdně nebo podle dohody. Jsou zaměřeny pouze pro vás a o vás. Na vše, co vás bude bavit a posunovat dále, vámi zvolenou formou výuky. Do výuky zahrnuji veškeré praktické konverzační obraty, které využijete na cestách, na letišti, při ubytování, při stravování atd.

Zkrátka vše, co v průvodcích nenajdete :)
Navíc zahrnují odkazy na aplikace, zjednodušenou četbu, online poslechy a materiály pro samostudium v dané destinaci nebo ještě na cestách.

Vycházím čistě z mých praktických zkušeností výuky angličtiny, které již předávám téměř 20 let a svých cestovatelských zážitků. Hodně mi přispěli i moji studenti svými dalšími postřehy a náměty z cest, obohacujeme se navzájem, moc jim za to děkuji.

Tento ebook získáte k tomuto rychlokurzu zdarma.

Ukázku z ebooku naleznete na mém blogu.

Get your ebook right now ;)
Pro další informace a dohody o možnosti individuálního přizpůsobení rychlostudia volejte na telefon: 721 767 000 nebo objednávejte přes můj e-mail: a.pelouskova@icloud.com

Ebook si můžete objednávat i samostatně za cenu 350 Kč.

Zasílám jej s věnováním pouze pro vás na váš e-mail. Následně si jej ve formátu PDF můžete uložit na cesty jak je libo: do čtečky, mobilu, tabletu. Studujte si pak dále dle svých možností a preferencí online materiálů, které vás budou bavit a můžete studovat online každý den kdekoli. Studium angličtina před i na cestách ještě nikdy nebylo tak jednoduché.

 

Zpětná vazba studentů: AJ před cestou:

“Děkuji Andrej, že jsi mě posunula, jsem teď při cestování více sebevědomá.” Sylva

“Andrejko, moc děkuji. Jsem ráda, že jsem se mohla naučit mluvit anglicky podle sebe. Mohu teď v klidu cestovat za dcerou do Anglie.” Lea

“Andrea mi pomohla před pracovní cestou do Austrálie, mou znalost angličtiny posunula na komunikační úroveň.” Zita H., společnost Lisec

“Tenhle kurz jsem před odletem do Anglie přesně potřebovala. A to jsem si myslela, že umím AJ dostatečně. Ze školy mi chyběla spousta praktických frází, které jsem zde získala. Pak si jeden nepřipadá jak cizinka v cizím městě :)” Tereza

 

Přeji všem hodně pokroků, zábavy a dalšího rozvoje na cestách :) Těším se někde na viděnou.
Andrea